Hayalinizde ki Çekim Hangisi ?

Klasik Çekim

Çekim için tek mekan kullanılır. Ortalama 1-2 saat çekim gerçekleştirilir. Çekim sırasında herhangi bir fotoğraf sayı sınırlaması yoktur.

Klasik çekimlerimiz de standart albüm seti ve backstage film fiyata dahildir. Backstage filmi, profesyonel sinema ekipmanlarıyla sinematik tonlarda çekilir.

Klasik çekimlerimiz de standart albüm seti ve backstage film fiyata dahildir.

Diğer albüm seçenekleri, içerikleri ve fiyatları için ALBÜMLER bölümünü  inceleyebilirisiniz.

Konsept Çekim

Düğün günü dışında çekime özel bir gün ayırılarak yapılan çekimlerdir. Genellike hafta içi günler tercih edilir. Ortalama 4-5 saat çekim gerçekleştirilir.

Önce gelinlik ve damatlıkla orman ve doğa temalı fotoğraflar çekilir, sonrasında kıyafet değiştirerek daha farklı kıyafetlerle kumsalda gün batımı çekimleri gerçekleştirilir.

Konsept çekimler özel hazırlık gerektiren çekimlerdir.

Rezervasyon yaptıran çiftlerimizle çekim öncesi ofisimizde görüşmeler yaparak; mekan, çekim konsepti, kıyafetler ve kullanılacak aksesuarlar belirlenir.

Hikaye Çekimi

Kuaförden başlayarak ilk dansa kadar devam eden çekimdir. Ekibimiz tüm gün çiftimizin yanında olur ve hazırlanış aşamasından düğüne kadar her an fotoğraflanır.

Video ekibimiz de eş zamanlı çalışarak, düğün hikayesi filmi için çekim yapar.

Hikaye çekimlerinin içeriği çiftin isteğine göre değiştirilebilir. Ekleme yada çıkarmalar yapılabilir. Bu durumda oluşacak fiyatlar için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Destinasyon Çekim

Farklı ülke ve şehirlerde gerçekleştirğimiz çekimlerdir. Çiftlerimizle önceden yaptığımız görüşmelerle çekim noktaları belirlenir.

Ekibimizin yol ve gerektiğinde barınma masrafları bize aittir.

Sehirdışı ve yurtdışı çekimlerdeki en önemli nokta belirlenen şehrin çekim noktalarının mevsimsel özelliklerini bilmektir. Her bölgenin kendine özgü bir mevsimi bulunmaktadır.

Çekime en uygun zaman belirlendikten sonra çekim, yol ve konsept planlaması yapılır.